İade ve Değişim

İadesi talep edilen ürünlerde kusur ve yanlış bilgilendirme olmaması durumunda tüm kargo bedellerini MÜŞTERİ ödemeyi kabul eder.


e.gezer.com ´dan almış olduğunuz ürünler, iade için mağazalarımıza teslim edilemez, mağazalarımızdan kesinlikle herhangi bir ücret iadesi yapılmamaktadır. İade işlemleri online satış birimimiz tarafından gerçekleştirilmektedir.


Ürün iade veya değişimi için ürün ile birlikte faturasınında firmamıza teslim edilmesi gerekmektedir. Faturasız iade ve değişim yapılamamaktadır.


Üründe kusur bulunması durumunda, iade için ürün gönderimleri yalnızca UPS KARGO ile sözleşmemiz üzerinden kargo ücreti ödemeden gönderilebilir. Sözleşme dışında veya başka kargo firmaları ile gönderim yapıldığı durumlarda paketler firmamız tarafından teslim alınmayacak, kargo firması paketi tüm kargo masraflarını göndericiye fatura ederek geri gönderecektir. 


Ürün iadesi ve değişimi için ürünün faturasıyla birlikte, size ulaştığı şekilde tüm aksesuarları ile birlikte teslim edilmesi gerekmektedir. 


Kampanyalı ürünlerin iadesinde kampanyaya dahil olan tüm ürünlerin birlikte iade edilmesi gerekmektedir. Aksi takdirde iade işlemi yapılamamaktadır. 


Müşterilerimizin ürünü iade etmesi veya alışverişinden cayması durumunda, ürün iade şartlarına uygun olduğu ve eksiksiz şekilde teslim alındığında, iade edilen ürün Gezer Ayakkabı Deri San. Tic. A.Ş. 'ye ulaştığı andan itibaren Yirmi (20) gün içerisinde ürün bedeli iade edilir. 


Gezer Ayakkabı Deri San. Tic. A.Ş. üründe herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma ve kullanılma durumu tespit ederse ürünü iade almayacak ve bedelini iade etmeyecektir.


İADE GÖNDERİM ADRESİ :

Gezer Ayakkabı Deri San. ve Tic. A.Ş.

(E-ticaret Mağazası) Atatürk Mahallesi, Lozan Caddesi, No.9 Esenyurt / İstanbul

Tel : 0212 886 11 20